Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

 • Elastyczna szczotka do mycia i szorowania

  Idealnie dopasowuje się do wypukłych i wklęsłych form w kuchni i łazience, dzięki czemu umożliwia czyszczenie problematycznych miejsc. Doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami.

  10.46  (8.50  netto)
 • Kauczukowa szczotka do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych

  Kauczukowa szczotka do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych. Jest elektrostatyczna, dzięki czemu przyciąga drobinki kurzu, sierści i pyłu. Wykonana jest z naturalnego kauczuku, dzięki czemu można ją myć pod bieżącą wodą.

  23.25  (18.90  netto)
 • Szczoteczka do rąk i paznokci

  Dokładnie czyści dłonie i paznokcie dzięki różnej długości włosiu. Ergonomiczna forma sprawia, że szczoteczka pewnie leży w dłoni i jest wygodna w użyciu.

  8.00  (6.50  netto)
 • SZCZOTECZKA ŻELAZKO

  Szczoteczka doskonale sprawdzi się szorowania uporczywych zabrudzeń z urządzeń sanitarnych. 100 % włosia z nylonu zapewnia jej odporność nawet na bardzo wysoką temperaturę (wytrzymuje w wodzie o temperaturze 90°C).

  10.46  (8.50  netto)
 • SZCZOTKA 2 w 1

  Doskonała do usuwania uporczywych zabrudzeń w kuchni i łazience. Specjalny mechanizm umożliwia wysunięcie wąskiej części szczotki, która idealnie sprawdzi się w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, fug i kątów. Wygodna, ogumowana rączka zapewnia komfort używania i zapobiega wyślizgiwaniu z rąk.

  15.87  (12.90  netto)
 • SZCZOTKA DO BUTELEK

  Szczotka do butelek i smoczków 2w1. Końcówka dopasowana do czyszczenia butelek, wazonów lub też buteleczek dla dzieci. Dodatkowa mini szczoteczka znajdująca się w rączce sprawdzi się do czyszczenia smoczków dziecięcych.

  10.95  (8.90  netto)
 • SZCZOTKA DO FUG

  Specjalny kształt i twarde włosie dopasowane jest do czyszczenia fug. Dokładnie usuwa zabrudzenia, przywracając fugom pierwotny kolor. Ergonomiczna i antypoślizgowa rączka zapewnia wygodę użycia i zapobiega wyślizgiwaniu się z rąk.

  12.05  (9.80  netto)
 • SZCZOTKA DO NACZYŃ

  Sztywne i odporne włosie doskonale usuwa przypalenia i inne uporczywe zabrudzenia. Ergonomiczna i antypoślizgowa rączka zapewnia wygodę użycia i zapobiega wyślizgiwaniu się z rąk. Przyssawka umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie szczotki blisko zlewu – uchwyt antypoślizgowy.

  15.38  (12.50  netto)
 • SZCZOTKA DO NACZYŃ

  Sztywne i odporne włosie doskonale usuwa przypalenia i inne uporczywe zabrudzenia. Dodatkowy „skrobak” umożliwia dotarcie i wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc. Ergonomiczna i antypoślizgowa rączka zapewnia wygodę użycia i zapobiega wyślizgiwaniu się z rąk.

  15.38  (12.50  netto)
 • Szczotka do szorowania

  Przeznaczona do szorowania trudnych zabrudzeń w łazience i kuchni. Ergonomiczny kształt i uchwyty antypoślizgowe zapobiegają wyślizgiwaniu się z dłoni i zapewniają wygodne użycie. Nylonowe włókna są niezwykle odporne – wytrzymują w wodzie o temperaturze 90°C.

  14.15  (11.50  netto)
 • SZCZOTKA DO SZOROWANIA

  Szczotka na kij do szorowania, doskonale sprawdzi się do czyszczenia podłóg, wykładzin, dywanów i innych powierchni. Nylonowe włókna, są niezwykle odporne i można je myć w wodzie o temperaturze do 90°C. Gumowane krawędzie amortyzują uderzenia i zabezpieczają meble przed uszkodzeniami.

  19.56  (15.90  netto)
 • Szczotka do szorowania trudno dostępnych miejsc

  Czyszczenie trudno dostępnych miejsc nie jest już problemem! Bardzo wytrzymała szczotka z cienką główka wyczyści zabrudzenia w rogach i kątach. Może być używana do czyszczenia fug, usuwania osadu kamiennego z kranu lub czyszczenia piekarników. Nylonowe włókna są odporne na wysoką … Czytaj więcej

  12.05  (9.80  netto)
 • SZCZOTKA KLEJĄCA

  Szczotka klejąca do ubrań z osłonką 36 listków. Przeznaczona do zbierania włosów, pyłków i sierści z ubrań. Osłonka umożliwia wygodne przechowywanie i transport. Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka gwarantuje wygodne użycie.

  14.64  (11.90  netto)
 • SZCZOTKA KLEJĄCA

  Przeznaczona jest do zbierania włosów, pyłków, sierści z zasłon, foteli, tapicerki samochodowej i wszelkich większych powierzchni. Duża ilość odrywanych listków to gwarancja długotrwałej przydatności szczotki. 60 listków.

  12.92  (10.50  netto)
 • SZCZOTKA KLEJĄCA na długiej rączce 110 listków

  Szczotka na długiej rączce zapewnia wygodne użycie. Przeznaczona jest do zbierania włosów, pyłków, sierści z zasłon, foteli, tapicerki samochodowej i wszelkich większych powierzchni. Duża ilość odrywanych listków to gwarancja długotrwałej przydatności szczotki. 110 listków.

  17.84  (14.50  netto)
 • SZCZOTKA KLEJĄCA Z OSŁONKĄ

  Przeznaczona do zbierania włosów, pyłków i sierści z ubrań. Osłonka umożliwia wygodne przechowywanie i transport. 60 listków.

  9.72  (7.90  netto)
 • SZCZOTKA PUMP

  Idealne zastępstwo dla tradycyjnego czyścika! Nie rysuje i nie uszkadza powierzchni patelni, garnków i innych naczyń. Doskonale usuwa przypalenia i uporczywe zabrudzenia. Praktyczny pojemnik na płyn do mycia naczyń zapewnia wygodne mycie naczyń bez konieczności ciągłego sięgania po detergent – … Czytaj więcej

  15.87  (12.90  netto)
 • SZCZOTKA ŻELAZKO

  Kształt szczotki został opracowany tak, aby docierać w rogi i zakamarki. Sztywne i odporne włosie idealne czyści i szoruje trudne zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się do prania wykładzin i dywanów. Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka zapewnia wygodę użycia.

  18.33  (14.90  netto)
 • Wymiana do szczotki klejącej

  Wymiany do szczotki klejącej 60 listków.

  9.23  (7.50  netto)
 • Wymiana do szczotki klejącej

  Wymiany do szczotki klejącej 36 listków.

  11.69  (9.50  netto)